WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Hakkımızda

Eras Otel Antalya ili, Alanya ilçesi, Mahmutlar bölgesinde  ( maksimum beş kişi kapasiteli ) yirmi double, beş twin, on adet triple, on quat olmak üzere toplam 45 odasıyla hizmet vermektedir. Otelimiz 12 ay boyunca açık olup, oda-kahvaltı, yarım pansiyon  seçenekleriyle siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.
 
Hamam, sauna ve masaj odalarımız otel binası içinde yer alıp, günün 18 saati yine siz kıymetli misafirlerimizin hizmetindedir.
 
2023 yılında otel binası, havuz, plaja 100 metre mesafede, odalar, lobi katı ve havuz başı alakart restoranımız en iyi şekilde revize edilmiştir.
 
1 mart 2023 tarihinden itibaren yeni dekorasyonu, kendine özgü butik yapısı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile misafir ağırlamaya başlamıştır.
 
Eğlence ve animasyon etkinlikleri kapsamında haftanın 3 gecesi canlı müzik,  jet ski, banana, ringo gibi su aktiviteleri; haftada 2 defa rafting turu, yamaç paraşütü, jeep safari gibi extreme spor aktiviteleri; Alanya ilçe, Antalya il ve tekne turları; otel içinde bulunan oyun salonunda masa tenisi, dart turnuvaları siz değerli misafirlerimizin tatilini daha eğlenceli kılmak için hizmetinizdedir.
 
 

 

Hakkımızda